My Restaurant WE

iOS için Restoran İşletme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 126 MB
  • Version 1.1.5
  • Dil TR / EN
  • Firma Com2uS USA, Inc.
My Restaurant oyunu ile iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kendi restoranınızı kurabilir ve işletebilirsiniz.

My Restaurant oyunu ile iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda kendi restoranınızı kurabilir ve işletebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek oynayacağınız oyunda ünlü bir şehirde kendi lüks restoranınızı kurabilir, dekore edebilir ve yönetebilirsiniz. Etkileyici grafikler, ses efektleri ve optimize edilmiş kontrolleri ile oyun her yaştan oyun severe hitap etmektedir.

Las Vegas, Paris, Seul, Venedik restoranınızın nerede olacağına siz karar veriyorsunuz. Yönetici olarak görev alacağınız oyunda 50 farklı yönetim dersleri sayesinde restoranınızı en iyi şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz 8 farklı yönetici yetiştirebilir ve farklı becerilere sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Gerçekçi ses desteği ile restoran müdürünüz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca çalışanlarınızı birbirinden farklı 100 kıyafet ile giydirebilir ve verimliliği arttırmak için daha fazla müşteriye hizmet etmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal paltform desteği sayesinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

İyi Eğlenceler!

My Restaurant WE indir